Elegancka oprawa fotografii

Każdej fotografii można dodać elegancji oprawiając ją w ciekawą ramkę. Do wyboru mamy skromne minimalistyczne ramy i antyramy jak również zdobione, dekoracyjne, złocone ramki i rameczki. Na rynku dostępne są ramki zarówno do powieszenia jak i postawienia fotografii.

Nie każde zdjęcie nadaje się do wydruku w dużym formacie, wiele fotografii portretowych zdobi biurka, czy tez witrynki w naszych domach, firmach, gabinetach. Nie rzadko fotografia bielska jest dekoracją ścienną. Co prawda moda na fototapety powróciła, to znacznie częściej ściany są ozdabiane gustownymi ramami skrywającymi autorskie fotografie. Na fotografiach ujmowane są nie tylko osoby, wydarzenia ale i piękno przyrody, niecodzienne zjawiska, doskonała gra światła i cienia oraz artystyczne wizje.

W zależności do tego co przedstawia dana fotografia można dopasować do jej stylu i wartości stosowną ramę. Oprawa zdjęć nie jest nowością, bowiem od wielu lat zdjęcia czynią konkurencję malowidłom i dziełom sztuki, za które fotografie również bywają uważane.

Dla zainteresowanych tematem polecamy ciekawostki fotograficzne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.