Wynajem auta dostawczego

W wielu przypadkach możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego jest dla nas rozsądniejszym rozwiązaniem niż na przykład wynajmowanie usług firmy organizującej przeprowadzki. Taka wypożyczalnia samochodów często oprócz aut osobowych ma też w swojej ofercie innego rodzaju samochody, a nawet motocykle.

Wynajem auta dostawczego kosztuje

Przykładowo, gdy potrzebujemy niewielkiego auta dostawczego do jednorazowego przewiezienia fotela i kilku krzeseł, możemy mieć niezły orzech do zgryzienia. Żaden ze znajomych nie ma odpowiednio dużego auta, taksówki nie oferują tego rodzaju przewozów, a wynajmowanie firmy od przeprowadzki wydaje się być zawracaniem głowy, szczególnie że ich usługi sporo kosztują.

Kiedy nie ma innej możliwość przewiezienia większych gabarytów, warto zwrócić się do firm oferujących wynajem auta w celu wypożyczenia jakiegoś ciekawego dostawczaka na kilka godzin. Będzie to kosztowało kilkadziesiąt złotych, ale dzięki temu bez zawracania głowy komukolwiek uda nam się załadować fotel i krzesła na pakę, a następnie rozładować i zwrócić wypożyczone auto.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeprowadzki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.