Zmiana adresu firmy

Czasami zdarza się, że firma zmienia adres bo stare biura czy hale są już za małe lub z jakiegoś innego powodu nie odpowiadają właścicielom, albo co gorsze utrudniają rozwój przedsiębiorstwa. Można wówczas odczuć w firmie wielki stres i nerwówkę, gdyż wszyscy pracują pod presją, że wykonanie przeprowadzki biura lub warsztatu spowoduje długą przerwę w pracy a co za tym idzie wstrzymany będzie dopływ gotówki i brak nowych zleceń.

Jednak wcale tak nie musi być wystarczy dobrze zaplanować całość przeprowadzki a można dzięki temu uniknąć wielu niedogodności spowodowanych zmianą adresu firmy.

Ważne by nie oszczędzać wynajmując najtańszego przedsiębiorce w okolicy tylko poszukać firmy która ma odpowiednią ilość sprzętu i pracowników lub zatrudnić dwa mniejsze przedsiębiorstwa transportowe które będą w stanie tak zorganizować pracę by w starym miejscu ładować, przewozić i wracać po następne, a w nowej siedzibie już ustawiać i tworzyć stanowiska pracy przy których będzie można szybko kontynuować przerwane zadania . Tak zaplanowane etapy przeprowadzki pozwolą nie transportować całości mebli czy maszyn naraz i nie powodować paraliżu firmy na czas pakowania i rozpakowywania w nowych pomieszczeniach tylko przewozić po jednym ew. dwóch stanowiskach pracy co spowoduje, że jak jedno stanowisko będzie przenoszone to inne będą w tym czasie pracować zapewniając ciągłość w kontaktach z klientami i utrzymując stały dopływ gotówki do firmy.

Zaplanowanie przeprowadzki w taki sposób będzie co prawda trochę dłużej trwało ale zapewni ciągłość pracy zakładu lub biura zapewniając jednocześnie dopływ środków na bieżące potrzeby. Więcej ciekawych informacji znajdziesz tutaj: http://beztroska.eu

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przeprowadzki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.